Pomoc w poruszaniu się po raporcie

Ekran raportu

ekran raportu nawigacja do przodu i do tyłu raportu menu główne raportu nawigacja do przodu i do tyłu raportu treść raportu nawigacja rozdziałow historia odwiedzin narzędzia użytkownika druk strony powiększanie / pomniejszanie tekstu menu górne motyw graficzny raportu tytuł strony panel kompozycji przeglądanej treści raportu

 

Menu główne

Menu to pełni funkcję spisu treści raportu i jest podzielone na 3 główne części:

 

do góry

Menu górne

Odsyłacze w menu górnym umożliwiają dostęp do dodatkowej zawartości raportu [ Galeria ],
[ Słownik ], [ Pliki do pobrania ]

menu górne - widok

 

do góry

Kompozycja własnego układu treści raportu

Przeglądanie wybranych, najważniejszych treści raportu umożliwia przycisk [ Skomponuj własny raport ] w dolnej strefie Menu bocznego lewego na Stronie Głównej raportu.

panel komponowania treści

 

do góry

Narzędzia użytkownika

Panel [ Narzędzia użytkownika ] umożliwia dodawanie i przechowywanie oglądanych stron oraz pobieranie stron raportu / plików w formatach PDF lub Excel. W panelu umieszczone są również informacje powiązane z treścią oglądanej strony, przekierowujące do innych stron raportu lub do zewnętrznych serwisów internetowych Grupy LOTOS.

panel Narzędzi użytkownika

 

do góry

Drukowanie stron

Drukowanie stron raportu możliwe jest przez kliknięcie w ikonkę [ drukuj ] w prawym górnym rogu oglądanej strony. Zoptymalizowaną do wydruku stronę można obejrzeć w oknie podglądu.

ikonka drukowania

Strony dodane do [ Schowka } można przed wydrukiem uporządkować, używając odpowiednich ikon (w górę / w dół / usuń).

okno schowka

 

do góry

Drukowanie wykresów

Drukowanie animowanych wykresów jest możliwe poprzez wybranie opcji [ Print Chart ] po kliknięciu prawym przyciskiem myszy w oglądany wykres.

opcja wydruku wykresu

 

do góry

Słownik

[ Słownik ] zawiera wyjaśnienia / definicje branżowych pojęć użytych w treści raportu. Funkcja [ Słownika ] jest uruchamiana poprzez kliknięcie w ikonkę ikonka słowniczka w tekścieumieszczoną w treści raportu. Wszystkie pojęcia / definicje można znaleźć w ogólnym słowniku dostępnym po kliknięcie w odsyłacz [ Słownik ] w menu górnym.

funkcja słownika w treści

 

 

Słownik ogólny

 

do góry